Πήγαινε στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Το ακουσα απο φιλο και το μεταφερω γιατι εχει πολυ γελιο

 

- Ειδες τα νεα μετρα γυναικα ε?

- Επιπονα

- Ποιον επιπωνες μωρη καργιολα!

 


 

Share this post


Link to post
Δημοσίευση σε άλλες σελίδες
Guest eyoismos

ποια είναι η σημασία του καργιολα;

 

Συγγενικός όρος με την «πουτάνα» αλλά με μία τεράστια διαφορά: Ενώ η «πουτάνα» πάει με ΟΛΟΥΣ, η «καριόλα» πάει με όλους ΕΚΤΟΣ από ΕΣΕΝΑ

Share this post


Link to post
Δημοσίευση σε άλλες σελίδες

Το εβαλε ενας φιλος μηχανικος στο Facebook. Το βαζω εδω γιατι εχω πεθανει στα γελια. Αυτη ειναι η ομορφια της Ελληνικης γλωσσας. Γελαω μονος μου ολη μερα σημερα κι οταν με ρωταει η γυναικα μου γιατι μου φαινεται τοσο αστειο αυτο το ανεκδοτο δε μπορω να της εξηγησω στα Αγγλικα γιατι ειναι αστειο και πια ειναι η διαφορα αναμεσα στα κολαρα και στην κολαρα. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μου φερνει ο άλλος το αυτοκινητο να του βρω το πρόβλημα...
- Έχεις τρύπια κολάρα του λεω

Και με αρχιζει στα τι σε νοιαζει εσενα τι κανω στο κρεβατι μου, που το εμαθες, ποιος σου το'πε και τετοια...

Share this post


Link to post
Δημοσίευση σε άλλες σελίδες
Guest eyoismos

το σαββατοκυριακο καθόμουν στην βεράντα μου, βλέποντας μια υπέροχη δύση του ηλίου και άρχισα να φιλοσοφίζω τα δικα μου

 

και σε μια φάση σκέφτηκα .... για φαντάσου αν ο Αδαμ και η Ευα ηταν κινέζοι .... θα είμασταν όλοι ακόμα στο παράδεισο ...

διότι θα είχαν αφήσει το φρούτο και θα ειχαν φάει το φίδι

Share this post


Link to post
Δημοσίευση σε άλλες σελίδες

ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΤΟ HELLENISM.NET!

Εάν σας ενδιαφέρει να γίνετε ενεργό μέλος του Hellenism.Net σαν moderator στο forum, ή αν σας ενδιαφέρει να γράφετε άρθρα/κείμενα στους λογαριασμούς Facebook, Twitter και Google+ του Hellenism.Net, ή αν ασχολείστε με προγραμματισμό ιστοσελίδων, τότε επικοινωνήστε μαζί μας!

Χρειαζόμαστε εθελοντές για να κρατησουμε το  Hellenism.Net ζωντανό!

Follow us

Hellenism.Net Facebook Feed

×
×
  • Create New...