Πήγαινε στο περιεχόμενο
Guest eyoismos

Greek Bailout Fund

Recommended Posts

Guest eyoismos

νομίζω η ιστοσελίδα έπαθε ψυχολογικό τραλαλά πάλι

 

η μία σελιδα λέει το πάνω ποσό, και αλλου μέσα στο σαϊτ λεει τώρα έφτασε σχεδόν 1,1 εκατομμύρια

Share this post


Link to post
Δημοσίευση σε άλλες σελίδες
Guest eyoismos

είπαμε .... και υπενθυμίζω ..... "όσο για ιδεαλιστική και μη ρεαλιστική η επιτευξη του στόχου της"

 

αλλά ποιός ξέρει  ...καμία φορά θαύματα γίνονται ... πολύ, μα παρα πολύ, αμφιβάλλω

 

αλλά εν τω μεταξύ μέχρι σιτγμής περα απο 50,000 ευρωπαίοι, κατα το πλειστον .... "ελπίζουν"

 

αν σε 6 ημέρες ... όταν λήγει η "καμπάνια".... αν ας πούμε 1 εκατομμύριο άνθρωποι ανταποκριθούν σε τέτοιο μικρό και περιοριστικό διάστημα ...θα στείλει αρκετό ισχυρό μήνυμα ...και ας έχει αποτύχει παταγωδώς αυτή η προσπάθεια του άγγλου

 

και σε αυτό ακριβώς το μήνυμα ελπίζω

Share this post


Link to post
Δημοσίευση σε άλλες σελίδες
Guest eyoismos

100,000 άτομα ανταποκρίθηκαν στο "κάλεσμα" και 1.8 εκατομμύρια, όλα μέσα σε 6 μέρες - οπως και να το παίρνει κανείς, τα νούμερα είναι εντυπωσιακά - 'αν και να λέγεται η αλήθεια, η ας πούμε προσπάθεια πρακτικά έχι αποτύχει και ας εχει ακόμα θεωρητικά χρόνο πριν το τέλος λήξης

 

αλλά να μην γελιώμαστε ... ήταν αυτονόητο το αποτέλεσμα, δηλαδή η αποτυχία, και δεν νομίζω κανεις λογικός θα έβλεπε τίποτε διαφορετικό

 

πάντως νομίζω ένα μήνυμα έχει αξαγγελθεί ας πούμε διεθνώς ... η ερώτηση όμως είναι .... ήταν αρκετό ;

Share this post


Link to post
Δημοσίευση σε άλλες σελίδες

ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΤΟ HELLENISM.NET!

Εάν σας ενδιαφέρει να γίνετε ενεργό μέλος του Hellenism.Net σαν moderator στο forum, ή αν σας ενδιαφέρει να γράφετε άρθρα/κείμενα στους λογαριασμούς Facebook, Twitter και Google+ του Hellenism.Net, ή αν ασχολείστε με προγραμματισμό ιστοσελίδων, τότε επικοινωνήστε μαζί μας!

Χρειαζόμαστε εθελοντές για να κρατησουμε το  Hellenism.Net ζωντανό!

Follow us

Hellenism.Net Facebook Feed

×
×
  • Create New...